Masz pytanie?
Zadzwoń do nas +48 785 112 212 lub napisz biuro@CocoWick.pl

Chwilowo występują problemy z płatnościami online. Możliwa płatność poprzez przelew tradycyjny. 

Jak tworzy się świece sojowe CocoWick?
Jak tworzy się świece sojowe CocoWick?

Jak tworzy się świece sojowe CocoWick?

Zanim zdecydujesz się na zakup wybranej świecy z naszej oferty, chcielibyśmy przedstawić Ci cały proces ich tworzenia. Musisz wiedzieć, że każdą świecę traktujemy jak nasze małe dzieło sztuki, w które wsadzamy całe serce. Liczy się dla nas jakość i przede wszystkim Twoje zadowolenie, dlatego każda świeca zapachowa CocoWick, która wychodzi spod rąk naszego zespołu, musi być idealna...

Świece naturalne CocoWick — najważniejsze informacje

Zacznijmy od tego, że świece zapachowe CocoWick są całkowicie naturalne, ekologiczne i wegańskie. Skupiliśmy się na tym, aby były przyjazne środowisku, bez szkodliwych substancji i sztucznych aromatów. Natura podarowała nam wszystkie potrzebne elementy, które pozwoliły na wykonanie unikalnych kompozycji. Całe piękno świec CocoWick opiera się na łupinach kokosów, w których zamknęliśmy wegański wosk sojowy, sprowadzany specjalnie z certyfikowanych fabryk ze Szwecji. Świeca bez knota to jak CocoWick bez kokosa, jednak musisz wiedzieć, że nasze knoty są w całości wykonane z drewna. Pozwala ono na szybsze uwalnianie się aromatu wosku.

Każda świeca jest unikatowa i można powiedzieć, że niepowtarzalna. Dlaczego? Otóż jest tworzona ręcznie z prawdziwą dbałością o wszystkie szczegóły. Do dekorowania używamy tylko naturalnych przypraw i suszonych owoców. Wiedz, że każdy goździk, lawenda czy suszona pomarańcza znajdujące się w Twojej świecy CocoWick, zostały ułożone ręcznie przez nasz zespół z dbałością o każdy najmniejszy detal.

Świece sojowe CocoWick — liczy się każdy szczegół

Natura napędza nas do działania, jednak jesteśmy zdania, że należy o nią dbać pod każdym względem — tak jak ona dba o nas. Dlatego nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zdecydowali się na ekologiczne rozwiązania całej naszej produkcji. Detale mają dla nas ogromne znaczenie, dlatego ręcznie wypalamy nasze logo na każdej świecy. Do pakowania używamy kartonów bez plastikowych etykiet i sztucznych farb. Zaklejamy je stretchem, który w 80% pochodzi z recyklingu. Gotowe pudełka znakujemy tuszem, aby jak najbardziej zmniejszyć zużycie kleju.

Produkcja świec zapachowych CocoWick

W każdy etap tworzenia naturalnych świec CocoWick jest zaangażowanych wiele osób. Stawiamy na najwyższą jakość. Wszystkie etapy poddawane są dokładnej kontroli, aby do sprzedaży nie trafił żaden uszkodzony lub nieestetyczny produkt. Cały proces produkcji jest czasochłonny, ale jesteśmy zdania, że na najlepszy efekt warto chwilę poczekać! Chcesz się dowiedzieć, jak wygląda produkcja świec zapachowych CocoWick od zaplecza?

Każdy kokos trafia w ręce naszych specjalistów, którzy z niezwykłą precyzją nanoszą na łupinie logo naszej firmy. Roztapiamy wosk sojowy i tworzymy właściwą mieszankę zapachową, używając do tego olejki zapachowe. Odpowiednio przygotowany wosk wlewamy do kokosów, umieszczamy w nim drewniany knot oraz ozdabiamy przy pomocy suszonych kwiatów, przypraw i owoców. Po wyschnięciu – sprawdzamy, czy całość prezentuje się zgodnie z naszą estetyką. Jeśli wszystko spełnia wymagania, gotowa świeca CocoWick trafia do sprzedaży.

Musisz wiedzieć, że wszystkie pudełka są spersonalizowane. Wypełniamy je wełną drzewną, aby w trakcie transportu świece w żaden sposób nie ucierpiały. Po przejściu tych wszystkich etapów gotowa świeca zapachowa CocoWick — czeka na nowego właściciela, a może właśnie na Ciebie?

Pokochaj naturę razem z nami! Wybieraj świadomie!

Zespół CocoWick

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl